لاغری با روش کت گوت
کندولاامبدینگ نخ
تزریق ژل و بوتاکس
میکرونیدلینگ با درماپن
درمان تعریق
لاغری با روش کت گوت
لیزر موهای زائد با جدیدترین دستگاه موجود در کشور
ليفت صورت بانخ

لاغری با روش کت گوت

روش امبدینگ یا کت گوت جهت لاغری موضعی و کلی با کمک طب سوزنی و استفاده از نقاط طب سوزنی بسیار موثر برای لاغری می باشد . در روش کت گوت با استفاده از تحریک مداوم محل نقاط لاغری در طب سوزنی ، می توانیم بسیار اثرات بیشتری جهت کاهش وزن داشته باشیم .

چنانچه بعضی از بیماران از همان روزهای اول و بعضی حتی بعد از یکی دوبار گذراندن جلسات کت گوت در نقاط طب سوزنی اثرات بی اشتهایی را به طور مشهود احساس خواهند کرد که بسیار موثر برای لاغری می باشد و در این روش برای لاغری موضعی با استفاده از طب سوزنی نیز استفاده می گردد. گاهی در دوران اول کت گوت ، در نقاط طب سوزنی بیماران تا 5 الی 6 کیلو گرم در عرض یکی دو هفته کاهش وزن خواهند داشت و کاهش سایز بسیار چشم گیری نیز با این روش ایجاد خواهد شد .

محل گذاردن نقاط ، بستگی به مهارت پزشک در پیدا کردن محل نقاط طب سوزنی و حتی تشخیص نوع چاقی فرد با روش افتراق نوع چاقی که از نوع کلی یا موضعی در طب سوزنی می باشد ، است که این باز به تجربه پزشک وابسته است . این روش هر 3 هفته یکبار استفاده می گردد که نخ در بدن فرد مثل نخ بخیه جذب می شود . گاهی اثرات حساسیت در موارد بسیار نادری دیده می شود که این عوارض هم قابل درمان هستند .


آدرس مطب : تهران ، یوسف آباد ، خیابان فتحی شقاقی ، بین یوسف آباد و چهلستون ، ساختمان پزشکان سبز ، طبقه دوم
تلفن : 88722038 - 021

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید


الفبای طب سوزنی

طب سنتی چین معتقد است هرآنچه در قسمتی از بدن اتفاق می افتد بر دیگر بخشهای بدن تآثیرگذار است

تاریخچه طب سوزنی

تاریخچه طب سوزنی به دو هزارسال قبل از میلاد مسیح باز میگردد. جایی که هنوز فلزات کشف نشده بوده اند

خواندنی مطلب امروز