لاغری با روش کت گوت
امبدینگ نخ
درمان کمر درد
درمان درد مفاصل
درمان لاغری
درمان بی خوابی
رفع مشكلات بارداری
درمان تعریق

لاغری با روش کت گوت

روش امبدینگ یا کت گوت جهت لاغری موضعی و کلی با کمک طب سوزنی و استفاده از نقاط طب سوزنی بسیار موثر برای لاغری می باشد . در روش کت گوت با استفاده از تحریک مداوم محل نقاط لاغری در طب سوزنی ، می توانیم بسیار اثرات بیشتری جهت کاهش وزن داشته باشیم .

چنانچه بعضی از بیماران از همان روزهای اول و بعضی حتی بعد از یکی دوبار گذراندن جلسات کت گوت در نقاط طب سوزنی اثرات بی اشتهایی را به طور مشهود احساس خواهند کرد که بسیار موثر برای لاغری می باشد و در این روش برای لاغری موضعی با استفاده از طب سوزنی نیز استفاده می گردد. گاهی در دوران اول کت گوت ، در نقاط طب سوزنی بیماران تا 5 الی 6 کیلو گرم در عرض یکی دو هفته کاهش وزن خواهند داشت و کاهش سایز بسیار چشم گیری نیز با این روش ایجاد خواهد شد .

محل گذاردن نقاط ، بستگی به مهارت پزشک در پیدا کردن محل نقاط طب سوزنی و حتی تشخیص نوع چاقی فرد با روش افتراق نوع چاقی که از نوع کلی یا موضعی در طب سوزنی می باشد ، است که این باز به تجربه پزشک وابسته است . این روش هر 3 هفته یکبار استفاده می گردد که نخ در بدن فرد مثل نخ بخیه جذب می شود . گاهی اثرات حساسیت در موارد بسیار نادری دیده می شود که این عوارض هم قابل درمان هستند .


آدرس مطب : تهران ، یوسف آباد ، خیابان فتحی شقاقی ، بین یوسف آباد و چهلستون ، ساختمان پزشکان سبز ، طبقه دوم
تلفن : 88722038 - 021

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید


ده عادتی كه كاهش وزن شما را تضمين می كند

قبل از عنوان این ده عادت یک پیشنهاد بسیار موثر برای کاهش وزن ، می تواند استفاده از یک قاشق مرباخوری پودر جوانه گندم ، آب آلوورا یا پودر دارچین با شکم خالی ، صبح اول وقت باشد .

درمان کمردرد با طب سوزنی

با لومبواسپینال نیز مشخص می شود . این عارضه دردی است که گاه در یک طرف ستون فقرات و گاهی نیز در هر دوطرف آن احساس می شود و جزو مراجعات معمول کلینیک های پزشکی می باشد .

درمان متروراژیا و متروکستاکسین در طب سوزنی

متروراژیا و متروکستاکسین به خونریزی شدید رحمی و چکه چکه کردن خون از رحم به غیر از زمان عادت ماهانه می گویند . متروراژیا معمولا حاد و یا خونریزی شدید است حال آنکه متروکستاکسین مزمن است و به آن شدت هم نیست .