تاریخچه طب سوزنی
امبدینگ نخ
درمان درد مفاصل
درمان کمر درد
درمان لاغری
درمان بی خوابی
درمان تعریق
رفع مشكلات بارداری

تاریخچه طب سوزنی


تاریخچه طب سوزنی به دو هزارسال قبل از میلاد مسیح باز میگردد. جایی که هنوزفلزات کشف نشده بوده اند در جنگها گاهی سربازانی دچار جراحات میشدند ولی از مرگ رهایی پیدا می کردند بعضی دردهای بدن شان درمان میشد یا تغییرات روحی مثبت پیدا میکردند وگاهی بیماری خاصی در انها درمان میشد .
در این صورت طبیبان قدیم به محل برخورد تیر یا سنگ توجه میکردند بدین سان به مرور زمان نقاط طب سوزنی (acupuncture) {زیر گروه اصلی طب سنتی چین (TCM)} کشف شد البته این مهم در عرض چند دهه و سالهای متمادی اتفاق افتاد و در زمانهایی که فلز هنوز وجود نداشته طبیبان قدیم از سوزنهایی از جنس سنگ - چوب یا استخوان استفاده میکردند.


آدرس مطب : تهران ، یوسف آباد ، خیابان فتحی شقاقی ، بین یوسف آباد و چهلستون ، ساختمان پزشکان سبز ، طبقه دوم
تلفن : 88722038 - 021

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید


ده عادتی كه كاهش وزن شما را تضمين می كند

قبل از عنوان این ده عادت یک پیشنهاد بسیار موثر برای کاهش وزن ، می تواند استفاده از یک قاشق مرباخوری پودر جوانه گندم ، آب آلوورا یا پودر دارچین با شکم خالی ، صبح اول وقت باشد .

درمان کمردرد با طب سوزنی

با لومبواسپینال نیز مشخص می شود . این عارضه دردی است که گاه در یک طرف ستون فقرات و گاهی نیز در هر دوطرف آن احساس می شود و جزو مراجعات معمول کلینیک های پزشکی می باشد .

درمان متروراژیا و متروکستاکسین در طب سوزنی

متروراژیا و متروکستاکسین به خونریزی شدید رحمی و چکه چکه کردن خون از رحم به غیر از زمان عادت ماهانه می گویند . متروراژیا معمولا حاد و یا خونریزی شدید است حال آنکه متروکستاکسین مزمن است و به آن شدت هم نیست .